Notice: Undefined variable: arr in /home/denk/domains/buyulufener.com.tr/public_html/xmlupdate.php on line 33

Vizyonda bu hafta gösterimde

Kor

Kor İngilizce Alt Yazılı

Yön:
Zeki Demirkubuz
Oyn:
Aslıhan Gürbüz, Taner Birsel, Caner Cindoruk
Tür:
Dram
Konu:
Kocası Cemal/in Romanya/ya kaçak işçi olarak gitmesinin ardından evde giysi dikerek geçimini sağlayan Emine, bir giyim atölyesinde eski patronu Ziya ile karşılaşır. Ziya, Emine/nin durumunu görüp ona yardım eli uzatır; bu arada ikilinin arasındaki ilişkinin seyri de değişir. Ancak bir süre sonra Cemal, Romanya/dan döner. Üç kişinin de hayatı dönüşü olmayacak şekilde değişecektir.
Büyülü Fener Kızılay
21:15
Rüzgarın Oğlu

Rüzgarın Oğlu Türkçe Alt Yazılı

Yön:
Stephen Hopkins
Oyn:
Stephan James, Jeremy Irons, Barnaby Metschurat
Tür:
Biyografi, Dram, Tarihi
Konu:
Stephen Hopkinsin yönetmenliğini yaptığı Joe Shrapnel ve Anna Waterhouseun kaleme aldığı Race 1936 yılında Berlin Olimpik Oyunlarında 4 adet altın madalya kazanan atlet Jesse Owensın hayatına odaklanıyor. Tarihin en iyi atleti olmak için çıktığı yolda efsanevi bir yıldız olan ve 1936 Olimpiyatlarında Adolf Hitlerin Ari üstünlüğü görüşüne karşı mücadele ederek dünya sahnesine çıkan Jesse Owensın gerçek ve etkileyici hikayesine tanık oluyoruz.
Büyülü Fener Kızılay
15:00  17:45  20:30
Büyülü Fener Bahçelievler
12:15  15:00  17:45  20:30
 Chronic

Chronic Türkçe Alt Yazılı

Yön:
Michel Franco
Oyn:
Tim Roth, Sarah Sutherland, Robin Bartlett
Tür:
Dram
Konu:
Meksikalı yönetmen Michel Franconun hem yönetmenliğini hem senaristliğini üstlendiği Kronik, prömiyerini yaptığı Cannes Film Festivalinden En İyi Senaryo ödülüyle ayrıldı. Filmin başrollerinde başarılı oyuncu Tim Roth, Bitsie Tulloch ve David Dastmalchian yer alıyor. Kronik, Tim Rothun canlandırdığı, bir bakımevinde ölüm döşeğindeki hastalarla ilgilenen bir erkek hemşirenin hikayesine odaklanıyor.
Büyülü Fener Kızılay
11:30  15:30  19:30
 Money Monster

Money Monster Türkçe Alt Yazılı

Yön:
Jodie Foster
Oyn:
George Clooney, Julia Roberts, Jack OConnell
Tür:
Gerilim
Konu:
Son yıllarda, kameranın arkasına hayata geçirdiği projeler sayesinde en az kamera önündeki kadar adından söz ettiren usta oyuncu Jodie Foster, son olarak Kukla filmiyle eleştirmenlerden geçer not almayı başarmıştı. Fosterın yeni filmiyse, televizyondan borsa tüyoları veren bir Wall Street simsarının hayatını perdeye taşıyacak
Büyülü Fener Kızılay
12:20  14:30  16:40  18:50  21:00
Büyülü Fener Bahçelievler
12:20  14:30  16:40  18:50  21:00
Cinni Uyanış

Cinni Uyanış Türkçe Dublaj

Yön:
Emre Aydın
Oyn:
Eda Köksal, Gökcen Gökçebağ, Merve Deniz
Tür:
Gerilim, Korku
Konu:
Bir genç kız bir gece vakti yanı başında bir cesetle uyanır ve hayatı asla eskisi gibi olmaz.Rock müzik sanatçısı olarak tanınan müzisyen Emre Aydının yönetmenliğini üstlendiği korku türündeki filmin yapımcısı ise Hangar Film. Başrollerini Eda Köksal, Gökçen Gökçebağ ve Merve Deniz paylaştığı filmin senaryosu da Aydına ait.
Büyülü Fener Kızılay
11:30  13:25  15:20  17:15  19:10  21:10
Kahraman Koala

Kahraman Koala Türkçe Dublaj

Yön:
Deane Taylor
Oyn:
Ryan Kwanten
Tür:
Animasyon
Konu:
Genç ve maceraperest bir koala, Avusturalyanın gün görmemiş vahşi doğasında bir yolculuğa çıkar. Amacı ise kayıp babasını bulmaktır.Billin en büyük hayali küçük bir kasaba olan Green Patchden ayrılıp kaşif babasının izinden gitmektir. Yolda tanıştığı Nutsy ve asabi bir yakalı kertenkele olan Jackoyla çabucak kader arkadaşı olular. Fakat macerasında yol aldıkça beklemediği yeni hikayelerle karşılaşacaktır.
Büyülü Fener Kızılay
12:00  14:00  16:00  18:00
Alis Harikalar Diyarında 2  Aynanın İçinden

Alis Harikalar Diyarında 2 Aynanın İçinden Türkçe Alt Yazılı

Yön:
James Bobin
Oyn:
Mia Wasikowska, Johnny Depp, Lindsay Duncan
Tür:
Fantastik, Aile
Konu:
Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı fantastik evrene bir kez daha geri dönüyoruz. Harikalar Diyarı, beklenmedik bir misafirin ziyaretine uğruyor ve misafiri bu büyülü evrenin işleyişini ve ev sahiplerini yavaş yavaş keşfetmeye başlıyor. Mad Hatter ise tüm çılgınlığıyla adalet ve tabii ki dostluk için orada bekliyor. Tam her şey bitmiş, ortalık fazlasıyla karışmışken gerçekliğe giden yolda bir kez daha krallığın kurtuluşu için bir araya geliniyor.
Büyülü Fener Kızılay
11:00  13:30  16:00  18:30  21:00
Büyülü Fener Bahçelievler
11:00  13:30  16:00  18:30  21:00
Annemle Geçen Yaz

Annemle Geçen Yaz Türkçe Alt Yazılı

Yön:
Anna Muylaert
Oyn:
Regina Cas, Camila Mrdila, Karine Teles,
Tür:
Komedi, Dram
Konu:
Bu şık evde her şeyin yeri, yolu, yordamı bellidir ta ki Valin hırslı ve akıllı kızı Jessica, üniversite giriş sınavına girmek için Sao Pauloya gelene dek Jessicanın genç oluşu, kendinden aşırı emin halleri, ev sakinlerinin huzurunu kaçıracak ve evdeki hassas dengeleri altüst edecektir. Val ise sadakatinin sınırlarına ve feda edebileceklerinin neler olduğuna karar vermelidir. Brezilyanın Oscar adayı olan Annemle Geçen Yaz, aile ve sınıf meselelerini yeni, çağdaş ve tempolu bir tarzda ele alıyor.
Büyülü Fener Kızılay
13:15  17:15
 The Nice Guys

The Nice Guys Türkçe Alt Yazılı

Yön:
Shane Black
Oyn:
Ryan Gosling, Russell Crowe, Margaret Qualley
Tür:
Komedi, Polisiye
Konu:
1970ler Los Angelesında, şanslı ama sakar özel dedektif Holland March ve dikkatli araştırmacı Jackson Healy bir gizemi çözmek için bir araya gelir. Birlikte, herkesin aradığı ve önemli bir sırrı saklayan kayıp kızı bulmaları gerekmektedir. Bu kız, ünlü bir porno yıldızı olan Misty Mountainın gizemli ölümünü çözebilecek bilgilere sahip tek kişidir. Bu araştırma esnasında iki dedektif kendilerini yüksek statüdeki devlet yetkililerinin hedefinde bulur.
Büyülü Fener Kızılay
12:10  14:30  18:50
Büyülü Fener Bahçelievler
11:30  13:50  18:00
Alameti Kıyamet

Alameti Kıyamet Türkçe Dublaj

Yön:
Doğa Can Anafarta
Oyn:
Büşra Çubukçuoğlu, Funda Ersin, Murat Onuk
Tür:
Korku - Gerilim
Konu:
1999 yılında geçen hikayede, Elif adlı genç bir kadın No 72 apartmanında yaşamaktadır. Yalnız hayat sürdüren Elif, hamiledir.99 yılında Türkiyede ve dünyada kıyamet alametleri gibi sıradışı olaylar yaşanırken, 72 numaralı apartmandaki komşuların ise hepsi birbirinden garip kişilerdir.Elif kıyamet alametleri ile komşularının arasına sıkışmıştır.
Büyülü Fener Kızılay
16:50  20:00
XMen Apocalypse

XMen Apocalypse Türkçe Alt Yazılı

Yön:
Bryan Singer
Oyn:
James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence
Tür:
Aksiyon, Bilim-Kurgu, Fantastik
Konu:
Marvelin XMen evreninin ilk ve en güçlü mutantı Apocalypse, birçok mutantın özelliğini kendinde toplayarak ölümsüz ve yenilmez olmuştur. Binlerce yıllık uykusundan uyandığında bulduğu dünya, onu büyük hayal kırıklığına uğratır. Kendine mutantlardan güçlü bir takım oluşturur. İçinde Magnetonun Michael Fassbender da bulunduğu takımın amacı insanoğlunu gezegenden temizlemek ve Apocalypsein saltanat sürebileceği bir dünya hazırlamaktır. Dünyanın kaderi dengede durmaktadır. Professor Xin James McAcoy de yardımıyla, Raven Jennifer Lawrence genç bir XMen takımına yardım etmeli ve insanoğlunu tamamen yok oluştan kurtarmalıdır.
Büyülü Fener Kızılay
11:30  13:00  14:30  16:00  17:30  19:00  20:30
Büyülü Fener Bahçelievler
11:30  14:30  16:10  17:30  19:10  20:30
Oflu Hoca nın Şifresi 2

Oflu Hoca nın Şifresi 2 Türkçe Dublaj

Yön:
Adem Kılıç
Oyn:
Çetin Altay, Ahmet Varlı, Köksal Engür
Tür:
Komedi
Konu:
Ahmet, başkanlığı kaptırdığı için hala Ofluya çok kızgındır. Oflu Hoca yüzünden hem itibarını hem parasını kaybetmiştir. Tekrar başkan olmanın yollarını ararken zengin müteahhit İdris, oğlu Şabana Nuru ister. Ahmet kendini kurtarmak için hemen kabul eder. Durumu öğrenen Kadir ve Oflu Nuru kaçırmaya karar verirler.Ama Nuru kaçırırken yanlışlıkla Ahmetin halasını kaçırırlar. Hala, Ali Osmana evvelden beri aşıktır, onunla evlenmek ister. Ama Ali Osman bu durumu istememektedir. Hala, Ali Osmanı ikna ederse Arsindeki arsaları Ahmetin üstüne yapacağını söyler. Teklifi duyan Ahmet hemen çark eder, Ofluya babasını bu evliliğe ikna ederse Nuru Kadire vereceğini söyler.
Büyülü Fener Kızılay
11:50  14:10  16:30  18:50  21:10
HitchcockTruffaut

HitchcockTruffaut Türkçe Alt Yazılı

Yön:
Kent Jones
Oyn:
Martin Scorsese, David Fincher, Arnaud Desplechin
Tür:
Belgesel
Konu:
Yönetmenliğini Kent Jonesun üstlendiği iki usta yönetmen Alfred Hitchcock ve Francois Truffautnun altın değerindeki buluşmasını konu edinen HitchcockTruffaut belgeselinde günümüzün ünlü yönetmenleri bu iki ustanın sinemalarına kattıklarını anlatıyor. Truffautnun Hitchcockla 3 gün boyunca yaptığı söyleşiden derlediği, 1966 yılında yayımlanan kitabı Hitchcocka Göre Sinemadan ilham alıyor. Yönetmen Jones ise günümüzün büyük yönetmenlerine. Bu kitap sinemaya bakışınızı nasıl etkiledisorusunu yöneltiyor.
Büyülü Fener Kızılay
21:10
The Angry Birds Movie

The Angry Birds Movie Türkçe Dublaj

Yön:
Clay Kaytis, Fergal Reilly
Oyn:
Jason Sudeikis, Maya Rudolph, Josh Gad
Tür:
Animasyon, Komedi, Aile
Konu:
Sevilen bilgisayar oyunundan beyazperdeye uyarlanan Angry Birds filmi,animasyon departmanlarının iki gedikli ismi Clay Kaytis ve Fergak Reilly ikilisinin ilk yönetmenlik deneyimi olacak. Filmin senaryosuna ise Simpsonlar başta olmak üzere pek çok animasyon projesinde kalem oynatmış olan Jon Vitti imza atıyor.
Büyülü Fener Kızılay
11:00  13:00
Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı

Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Türkçe Alt Yazılı

Yön:
Anthony Russo, Joe Russo
Oyn:
Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson
Tür:
Aksiyon, Fantastik
Konu:
Marvel alemi için sivil savaş alarmı. Süper kahramanların kimliklerinin akıbeti ne olacak Captain America Civil War, süper kahramanları, öykü evreninin en önemli konusunda karşı karşıya getiriyor. Chris Evansın dördüncü defa Captain America kostümünü giyeceği filmde, yönetmen koltuğuna yeniden Russo Kardeşler oturuyor
Büyülü Fener Kızılay
11:15  14:15  17:15  20:15
Büyülü Fener Bahçelievler
12:00  15:00  20:20

Çok yakında gösterimde

Warcraft İki Dünyanın İlk Karşılaşması
Gösterim Tarihi:

03 Haziran 2016

Warcraft İki Dünyanın İlk Karşılaşması

Yön:
Duncan Jones
Oyn:
Travis Fimmel, Toby Kebbell, Paula Patton
Tür:
Aksiyon, Macera, Fantastik
Konu:
World of Warcraft oyununun sinema filmi olan yapım farklı ırkların karşı karşıya geldiği fantastik bir dünyayı beyazperdeye taşıyor. Ork savaşçılarının ülkeleri yok olmuştur ve hayatta kalanlar yeni bir koloni oluşturmak amacıyla, Azeroth krallığının eteklerine gelirler. Azeroth krallığı barışçıl ortamdan yana olsa da eşikteki bu savaş kaçınılmazdır. İki dünyayı birleştiren kapı açıldığında, bir ordu yıkım bekler, diğeri de yok olma ihtimaliyle karşı karşıyadır. Bu karşıt gruplardan iki kahraman, ailelerinin, halklarının ve ülkelerinin kaderini belirleyecek bir çatışma yoluna girerler.